Hip-Hop, żywa opowieść

<- wróć do listy

 

Chcesz dowiedzieć się co ma wspólnego hip-hop z Albertem Einsteinem, co można wymyślić spacerując i dlaczego media kłamią? Zapisz się na warsztaty: trening kreatywności, mass media i manipulacje i posłuchaj przypowieści o ciągle żywej kulturze hip-hop.

Prowadzenie: Mikser.

Mikser znany jest ze swoich żywiołowych ulicznych występów podczas, których zabawia publikę improwizacją słowną. Pierwszy jego występ, który dotarł do szerszej publiczności został zarejestrowany i opublikowany w sieci przez przypadkowego widza. Miało to miejsce w Mielnie w 2011 roku. Wcześniej występował przez dwa lata na ulicach Częstochowy, głównie na Pl. im. Władysława Biegańskiego i w Alejach Najświętszej Marii Panny.

W 2012 roku Mikser założył kanał na portalu społecznościowym YouTube, na którym do dziś można śledzić jego poczynania związane z muzyką. W 2013 roku raper wziął udział w drugiej edycji programu "ŻywyRap". Organizatorem przedsięwzięcia była warszawska wytwórnia Hemp Records. Mikser dotarł do finału programu i został laureatem nagrody publiczności. W czerwcu 2015 roku pojawił się jego pierwszy solowy album pt. "Świat Jako Wola I Przedstawienie" wydany nakładem wytwórni Hemp Records. Krążek promują dwa utwory: "Homo homini lupus est" i "Kynikós".
Artysta zajmuję się również prowadzeniem warsztatów dotyczących kultury hip-hop. W swoje zajęcia wplata wątki filozoficzne i elementy treningu kreatywności. Obecnie współpracuję z Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2018 roku ma ukazać się druga solowa płyta Miksera.

Dostępne terminy:
17 października, godz. 17.00-19.00, obowiązują zapisy indywidualne
TARGÓWEK, VIII Ogród Jordanowski Suwalska 13, Warszawa

 

Partner:
Dom Kultury Świt